Kontakt

Moto-ABC
ul. św. Jana 10
83-250 Skarszewy
biuro@moto-abc.eu
tel/fax +48 58 728 43 70
mobile 0048697979518

Transport całopojazdowy

transport międzynarodowy - Gdańsk, Gdynia

Podstawową działalnością firmy Moto-abc Dawid Bielecki jest transport drogowy i spedycja realizowane za pomocą własnej floty. Nasz tabor zapewnia kompleksową realizację potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie w szybki i trafny sposób dobrać optymalny pojazd do realizowanej usługi transportowej.

W skład naszego taboru wchodzą naczepy typu firanka umożliwiające szybki transport międzynarodowy, załadunek jak i rozładunek powierzonych nam przesyłek. Dzięki wykorzystaniu tego typu naczep jesteśmy wstanie przewozić elementy o długości do 14,5m o masie do 24 ton, z możliwością bocznego, tylnego jak i górnego załadunku i rozładunku. Dodatkowo w skład naszego taboru wchodzą naczepy typu Colimulda o wzmocnionej i specjalnie przegotowanej podłodze, która pozwala na przewożenie ładunków o dużej masie a jednocześnie nie dużych gabarytach np. odlewy żeliwne, przekładnie okrętowe, elementy konstrukcji itp.

Wszystkie nasze pojazdy spełniają surowe normy emisji spalin euro 5 co coraz częściej jest niezbędnym wymogiem zezwalającym na wjazd do centrów europejskich miast jak i niektórych parków przemysłowych.

Moto-abc.eu - Gdańsk, Gdynia